USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Completo Rio Verde Rio Verde Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Completo Rio Verde

Rezerwacja online
2026-07-04
2026-07-05

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

30

Apartamento Completo Rio Verde


Goście mogą korzystać z takich udogodnień jak miejsce na piknik i plac zabaw. UniRV - Universidade de Rio Verde jest 2 km od Apartamento Completo Rio Verde i 5 km od lotniska Rio Verde.

Do zabytków wartych odwiedzenia należy Praça João Altino Arantes, który znajduje się 10 min jazdy samochodem stąd. Silvestre Resort Thermas Park znajduje się 4 km od 1-pokojowego apartamentu.

Apartamento Completo Rio Verde o powierzchni 40 m² oferuje miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się bezpłatne kosmetyki i ręczniki.

Obiekt jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie. Przyjemnym miejscem na wypoczynek w tym apartamencie jest taras.

  • Lokalne atrakcje
  • Cineflix
    1315 km
  • Blocos Unirv
    2791 km
  • Faculdade UniBras
    2273 km
  • UniRV - Universidade de Rio Verde
    2735 km
  • Colegio Athos
    1440 km
  • Igreja Nossa Senhora das Dores
    2993 km
  • SENAC Rio Verde
    1829 km
  • Faculdade Almeida Rodrigues
    2184 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Rio Verde
    7 km

Do dyspozycji gości w hotelu

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Wi-Fi w pokojach
  • Stół
  • Prasowanie
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 18:00
Wyjazd: od 12:00 do 13:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Apartamento Completo Rio Verde obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Completo Rio Verde wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i toster.
  • Ilu gości pomieści Apartamento Completo Rio Verde?

    W Apartamento Completo Rio Verde może zostać zakwaterowanych maksymalnie 5 gości.
  • Czy Apartamento Completo Rio Verde ma basen?

    Apartamento Completo Rio Verde dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-04
2026-07-05

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Completo Rio Verde, Brazylia

Residencial Laranjeiras Apartamento 201, Bloco 3, Rio Verde, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved